Kilka słów o alkoholach

Jak wiadomo kosze ze słodyczami bez alkoholu w naszej kulturze to rzecz niecodzienna i raczej nie ładnie jest taki wręczyć. Dlatego też na dzisiaj mamy krótki poradnik o rodzajach trunków, które w koszu można umieścić.

Po pierwsze warto wiedzieć, że do kosza prezentowego należy włożyć, albo alkohole markowe, albo te na co dzień niedostępne w danych rejonach kraju np. Krakowski w Gdańsku, jest to miłe i oryginalne, a więc mile widziane.

Jeżeli chodzi o moc tutaj nie ma ograniczeń. Możemy wręczyć zarówno alkohol mocny jak i słaby. Pośród mocnych warto wymienić Burbon, Rum i Whisky. Mile widziane są również Bittery takie jak Amer picon, Angostura, Campari i Unicum. Jeżeli wręczamy kosz Pani, a nie Panu wtedy w dobrym tonie jest załączyć do niego wino. Zazwyczaj dołącza się wina różowe lub te z wybranych rejonów świata jak np. Francja, Włochy, Portugalia czy Gruzja. Mile widziane są do słodyczy wina słodkie lub półsłodkie o delikatnym aromacie.

Pamiętać musimy również, że często alkohol wybiera się podług wieku. Starszemu Panu lepiej kupić coś mocnego, jest to również kwestia poszanowania jego osoby i doświadczenia, młodszemu Panu natomiast wypada kupić np. ciekawy, niecodzienny napój np. Sake. Oczywiście najwięcej wykazać się możemy tutaj tylko my, powinniśmy stopniowo w ramach budowania relacji zdobywać odpowiednią wiedzą o naszych współpracownikach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *